מיתוג:

הי חברים, שמי גיל אשכנזי,

אני המקים והמייסד של חברת קליינטורה, ואני עובד בתחום ניהול אולמות אירועים מעל 20 שנים..
לאורך הקריירה שלי, מצאתי את עצמי תמיד ער ומודע לענף האירועים והקולינריה, ראיתי גני אירועים נפתחים ונסגרים כהרף עין, ראיתי גנים ואולמות אירועים שוברים את כל השוק ושותים פלח קהל עצום בשנה, ראיתי חלומות של אנשים שמתפוצצים להם בפנים בגלל התנהלות לקויה ואמוציונליות מוגזמת.

שיווק דיגיטלי:

עולם האירועים והמסעדות נמצא בעלייה מתמדת וכך גם הוצאות השיווק שלכם.

לפני עשור כאשר כמות העסקים הייתה נמוכה לאין שיעור ומספר הפלטפורמות לפרסום היו מצומצמות, ניתן היה להגיע בצורה קלה אל הצרכן הסופי. ההתפתחות הגלובלית והטכנולוגית יחד עם הרשתות החברתיות והסלולר, הביאו לריבוי ערוצי פרסום ועלייה בהוצאות השיווק של העסקים. קליינטורה של גיל אשכנזי מתמחה בשיווק דיגיטלי לגני אירועים ומסעדות. מתמחה! שנים של עשייה בענף ובשיווק דיגיטלי הינם הערובה האמיתית להצלחתכם.

יחדיו עם התוכנית להשבחת המוניטין של קליינטורה אנו מעניקים לכם בוודאות הצלחה בהבאת קליינטים לעסק שלכם. בענף האירועים אנו מתמחים בקמפיינים ופרסום ממוקד לחתונות ואירועים עסקיים ובענף המסעדות החל מהזמנת שולחן, אירוע ועד ניהול מועדוני לקוחות. בנוסף, אנו עוסקים בניהול רשתות חברתיות, כתיבה ועריכה של בלוגים מקצועיים, קידום אורגני, בניית אתרים עם מערכות ניהול תוכן ועוד.

השמות מכירות:

פתחנו אולם או גן או אפילו מסעדה משהו צריך להתחיל למכור לא?

אחת ההתמחויות שלנו (שלי) הינה מכירות. למכור אירועים או חדר פרטי ואפילו תפריט, שונה מאוד ממכירה של טלפון נייד או שרותים אחרים. רגש, חיוך, הבנה, נתינה, יכולת, וורבליות, ייצוגיות, אמינות ונאמנות כל אלו הם חלקי הפסיפס של איש המכירות. אנו מתמחים בגיוס אנשי מכירות ו… הדרכה של אנשי המכירות למכירה בטוחה ונכונה, נטולת טעויות. שיטות המכירה של גיל אשכנזי (שלי) הינן בלעדיות לענף האירועים. במהלך השנים גייסתי עבור לקוחותיי למעלה מ- 500 אנשי מכירות רבים מהם עדיין בענף המרתק של האירועים.

ו… כל השמה עם חותמת של 3 חודשי אחריות, לא לקחתם לא שילמתם (שזה בדרך כלל לא קורה אצלי).