פתיחת מסעדה- למה כדאי לפנות אלינו          

אין ספק כי תהליך פתיחת מסעדה הוא תהליך לא פשוט ומורכב מאוד אשר כולל בתוכו פרטים רבים, גדולים וקטנים, והרבה מאוד עבודה שאם היא לא תבוצע באופן נכון, היא עלולה לגרום לכישלון המסעדה או להאטה ברווחים שנצפו מראש.

פתיחת מסעדה
פתיחת מסעדה- הגיע הזמן לרדת לפרטים

לכן, אם אתם מתכננים לפתוח מסעדה בקרוב, פנו אלינו עוד היום. החברה שלנו, בראשות גיל אשכנזי, בעל ניסיון של מעל 20 שנה בהקמה ותכנון של עסקים בתחום המזון, מעניקה מגוון רחב של שירותי ייעוץ וליווי קולינרי כבר מהשלב הראשוני של פיתוח הרעיון ועד הפתיחה המוצלחת של העסק. הליווי המקצועי של החברה מאפשר לכם לשכלל את הרעיון שלכם בצורה האופטימלית ולהקים עסק מוצלח שיגשים את כל השאיפות שלכם בצורה הטובה ביותר.

ניסיון שעושה את ההבדל

כפי שכבר אמרנו, גיל אשכנזי, בעל החברה, הינו בעל ניסיון של יותר מ-20 שנה בתכנון וליווי עסקים בתחום המזון. החברה שלנו, ברשותו של גיל, סייעה בליווי והקמה של מתחמי אירועים ותהליכי פתיחת מסעדה ועסקי מזון מהמובילים בשוק הישראלי, כמו מתחם האירועים גרינפילד בגעש, מסעדת על המים, מתחם האירועים הרמוזו, מסעדת גזיבו, מרכז הכנסים והאירועים חוות אלנבי, מסעדת ביסטרו 56 במרינה בהרצליה, קייטרינג פוד מרקט ועוד רבים וטובים. הניסיון הרב אותו רכשנו במהלך העבודה עם הלקוחות השונים הוא זה שעושה את ההבדל ביננו לבין חברות אחרות בתחום, והוא זה שיעניק למסעדה העתידית שלכם יתרון חשוב וגדול מעל כולם.

השירותים שלנו

בין השירותים שלנו בתהליך פתיחת מסעדה, תוכלו למצוא:

  • מיתוג מקצועי של המסעדה, עד לפרט הקטן ביותר.
  • מתן ייעוץ קולינרי מקצועי.
  • סיוע ובניית תכנית לשיווק דיגיטלי של העסק.
  • גיוס אדריכלים ומעצבי פנים במקרה הצורך.
  • בניית תכנית עסקית אשר כוללת תכנון כלכלי, סקירת האזור בו תקום המסעדה, ביצוע סקרי מתחרים, ניתוח של פרופיל בתי אב בסביבת העסק ועוד.
  • תכנון נכון של המטבח בעסק על כל הכלים והציוד שבו, כולל ביצוע פעולות רכש וניהול משא ומתן אל מול הספקים.
  • הקמה וניהול של מועדון לקוחות בהתאמה למיתוג הכללי של העסק ולקהל היעד.
  • ליווי בכל תקופת ההקמה ועם הפתיחה של המסעדה, כולל ניהול אירוע הפתיחה.
  • ועוד ועוד…
לתרגם את האוכל לכסף- פתיחת מסעדה בגיל אשכנזי
לתרגם את האוכל לכסף- פתיחת מסעדה בגיל אשכנזי

פתיחת מסעדה – עושים זה בדרך הנכונה

לסיכום, לקראת תהליך של פתיחת מסעדה, תרצו להיות בטוחים שהתהליך יבוצע באופן נכון ומקצועי, והמסעדה שלכם תפתח בצורה טובה שתסייע לה להצליח ולשמור על יציבות שרק הולכת וגדלה עם השנים, פנו אליי אישית, גיל אשכנזי. כל מה שאתם צריכים לעשות הוא להשאיר פרטים בדף הצור קשר באתר, ואנו נחזור אליכם עם כל המידע שיהפוך את העסק שלכם להצלחה שכולם ידברו עליה.

צרו קשר עוד היום ועשו את הצעד המשמעותי לכיוון המסעדה שלכם!