אודות


ברוכים הבאים לאתר שלי ושלכם, קחו כמה רגעים השענו לאחור וקראו כיצד אפשר להגשים את החלום שלכם. ענף האירועים בישראל מתפתח בקצב מדהים, קצב פתיחת אולמות וגני אירועים נמצא בעלייה ומביא עימו תחרות לא פשוטה. ענף המסעדות בישראל נחשב כענף ברמת סיכון גבוהה אך יחד עם זאת התפתחותו מהירה ומדהימה אף היא. לשניהם מכנה משותף – אוכל, שמחה, אנשים, רגעים קטנים וגדולים של טעמים. בישראל פועלים למעלה מ- 700 גני אירועים ומסעדות וכן כ- 8,000 מסעדות ובתי קפה, מספרים גבוהים לאוכלוסייה קטנה... בכל מה שקשור לאוכל ושמחות לישראלים אין חשבון, רוצים את הטוב ביותר הטעים ביותר ובמחיר הסביר ביותר. מנקודת פתיחה זו עליכם להגשים את החלום שלכם: פתיחת גן אירועים, מסעדה בית קפה או בר מדליק. שמי גיל אשכנזי ואני ילווה אתכם בצורה המקצועית, הנכונה והיעילה להגשמת היעדים שלכם וליום הפתיחה המיוחל. למעלה מ- 20 שנות נסיון (לא נראה אה...) העשירו אותי בהמון ידע והבנה כיצד ניתן להגשים חלום שכזה ולהרוויח כסף. אני אוביל אתכם בצורה בטוחה תוך מתן שירות מקיף, אמין ומיוחד בדרך להיות מותג מוביל ומנצח.

המשותף למסעדה ואירועים
בישראל של 2015 קשה להתקיים מהסעדה בלבד. אם אתם חושבים על מסעדה תחשבו גם על אירועים. תכננו נכון את החזון שלכם בבניית מסעדה, שמרו מספיק מקום לתכנון חדר פרטי רחב שישמש לאירועים. הליווי המקצועי של עובדיי ושלי הוא לייצר לכם חשיבה אחר, נוספת שתספק הכנסות נוספות לעסק החדש. הקמת מסעדה, היא עסק כלכלי לכל דבר, ההתנהגות הצרכנית של הישראלי שונה ממקום למקום, מעיר לעיר ברשותנו מחקרים רבים המסייעים לנו בהבנה כיצד לפתוח מסעדה בצורה נכונה ובתכנון מקדים.

גני אירועים ואולמות
גדול? קטן? בינוני? אולם אחד או שניים? חתונות או כנסים? מהם הטרנדים כיום? באיזה אדריכל לבחור וכיצד תעשה חווית הלקוח? בשנים האחרונות נפתחים גני אירועים בהשקעות של מליוני שקלים. רבים מהיזמים נתקלים בקשיים בהרצת מקום חדש מכיוון שלא תכננו נכון את החזון והחלום. מול כל עסק חדש עומד קהל היעד ואליו צריך לדעת כיצד לפנות, לדבר, לעצב, לחוש. ההשקעה אינה רק התאורה היפה ביותר הוא הכסא אלא ההשקעה היא בלקוח, בצרכן בהבנה כיצד להגיע אליו נכון ובאילו מסרים. ישנם מקומות רבים שלא הושקעו במליוני ₪ ומקיימים פעילות ענפה לצד אולמות פאר המדשדשים ושורפים כסף רב בשיווק לא ממוקד. גיוס שלנו לטובת הקמת גן האירועים או האולם יחסוך לכם היזמים מליוני ₪ בעתיד בחומרים, בתכנון ובשווק.